"З нами Бог і генерал Залужний": у Бахмуті й інших фронтових містах з'явилися знакові вуличні малюнки. Фото
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
!['З нами Бог і генерал Залужний': у Бахмуті й інших фронтових містах з'явилися знакові вуличні малюнки. Фото](https://i.obozrevatel.com/news/2022/12/20/filestoragetemp-2022-12-20t102721-144.jpg?size=1944x924)
У Бахмуті, який вже кілька місяців штурмують та постійно обстрілюють окупаційні російські війська, з'явилися яскраві графіті. Вони зображують головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного та містять підписи "З нами Бог і генерал Залужний".
Такі ж малюнки невідомі вуличні митці залишили й у інших фронтових містах України. Про це повідомляє InformNapalm.
"Кажуть, всесвітньо відомий вуличний митець "Бенксі" (або його наслідувач) завітав до Бахмута і лишив символічне мистецтво. У Бахмуті та інших фронтових містах з'явилися вуличні малюнки: "З нами Бог і генерал Залужний", – зазначено у повідомленні.
В InformNapalm також показали фото з графіті, що відтепер прикрашають стіни будівель та інші поверхні у Бахмуті.
Нагадаємо, днями у мережі партизани влаштували сміливу акцію у тимчасово окупованому місті Енергодар Запорізької області. Там невідомі розклеїли патріотичні листівки та показово спалили російську пропагандистську макулатуру.
Також партизани нагадали росіянам, кому насправді належить Крим. На окупованому півострові у багатьох місцях з'явилися надписи "Україна переможе, Путін вбивця".
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!