Нардепи від "Євросолідарності" передали 40 генераторів багатодітним родинам на деокупованій Харківщині
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Нардепи від 'Євросолідарності' передали 40 генераторів багатодітним родинам на деокупованій Харківщині](https://i.obozrevatel.com/news/2023/3/2/filestoragetemp-2023-03-02t105854-653.jpg?size=1944x924)
Народні депутати з фракції "Європейська Солідарність" Ірина Фріз та Володимир Ар’єв передали 40 генераторів та гуманітарну допомогу багатодітним родинам з деокупованих громад Харківщини, а також хімічні грілки, медичні засоби і смаколики українським воїнам, які боронять Україну.
"Шевченківська ОТГ, Харківщина. З Володимиром Ар’євим та командою "Європейська Солідарність – Харківщина" привезли потужні генератори для багатодітних родин, які пережили окупацію", – зазначила депутатка.
"У Світлани Ковальчук 7 дітей: старшій – 20, молодшій 6 рочків. Чоловік – відчайдушний волонтер і підтримка для всіх, хто потребує допомоги. Якось найменша спитала пошепки, бо в селі стояли "осовободітєлі": коли закінчиться війна? Світлана відповідала: "як прийдуть наші військові". І от, нарешті, коли маленька побачила військових з українськими шевронами, вбігла додому з радісним криком: "Війна скінчилась!" – розповіла Ірина Фріз історію однієї з родин, що пережили окупацію на Харківщині.
Ірина Фріз подякувала однопартійцю Андрію Алієву, з яким мали можливість зустрітись в Шевченковому та передати його підрозділу допомогу від Гуманітарного хабу "Схід-Захід" – грілки для рук та ніг, медицину та смаколики.
Володимир Ар’єв також поділився враженнями від поїздки на деокуповані землі Харківщини.
"Впоратись з сімома дітьми або з лежачим інвалідом війни у розтрощеному окупантами місті без електрики – це дуже важко. А таких сімей на деокупованих районах Харківської області немало. Вчора весь день ми з Іриною Фріз розвозили генератори. Ізюм, Шевченкове. На 8500W. 40 штук. Треба було бачити очі людей!", – пише Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.
"Дякую за допомогу Україні Lafarge Polska і фонду TeofiPolskie Serce, від імені якого я продовжу розвозити генератори в інші міста і містечка, постраждалі від війни і який очолює мій друг і наша однопартійка з Європейська Солідарність Наталія Іздебска", – зазначив депутат.
У "ЄС" наголошують, що справжня солідарність на практиці.