До евакуаційного хабу у Покровську привезли гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![До евакуаційного хабу у Покровську привезли гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова](https://i.obozrevatel.com/news/2024/5/17/photo2024-05-1710-39-50.jpg?size=1944x924)
На Донеччині тривають запеклі бої і люди евакуюються із найгарячіших точок. Багато тих, хто виїхав з Авдіївського та Мар’їнського напрямків, звертається до шелтеру у Покровську. Фонд Ріната Ахметова передав сюди продовольчу допомогу.
За словами волонтера Миколи Осиченка, амбасадору Фонду, керівника Маріупольського телебачення, ця дорога завжди важка і небезпечна, тож люди потрапляють сюди виснажені та стомлені. Буває, що приїжджають взагалі без речей.
"Рінат Ахметов дуже вірно робить, що допомагає. Людей справді дуже багато, і допомога дуже потрібна", – говорить Світлана Савченко, головна у цьому евакуаційному пункті.
Про переселенців, які тимчасово перебувають у шелтері, дивіться на YouTube каналі Фонду.
З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 352 тисячі продуктових наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.
З 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. Допомога надається в рамках програми "Рінат Ахметов – Порятунок життів".
За консультацією щодо умов отримання допомоги звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду.