Моя хата скраю: українцям нагадали про Донбас, який "вляпався по вуха"
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Дмитро Резніченко](https://i.obozrevatel.com/2017/5/22/dmitrij_reznichenko.png?size=1944x924)
Українці, що ставлять особисті інтереси вище громадських, ризикують опинитися на місці багатьох жителів Донбасу, які до початку російської військової агресії були байдужі до життя своєї країни. Вони "по вуха вляпалися" і втратили свій дім.
Таку думку в ефірі "Обозреватель.LIVE" висловив ветеран АТО, громадський активіст Дмитро Резніченко.
Під час бесіди він зазначив, що в Україні є не тільки звичайні обивателі, а й критична маса свідомих громадян, завдяки яким перемогла Революція Гідності.
Читайте: "Воно якесь таке": Голишев показав ниючого українця
Він наголосив, що без них був би неможливий Майдан, боротьба активістів, яка передувала йому, а такж сплеск після 2014 року волонтерства та добровольчого руху.
"Наявність людей, які цінують свій комфорт вище громадського - це нормально. Їх можна зрозуміти. Навіть їхні політичні вимоги, типу "Не робіть нічого. Мене влаштовує мій стан у суспільстві". Я таких надивився на Донбасі в якомусь селищі типу Золоте", - сказав Резніченко.
За його словами, міщанин "не хоче думати про політику, суспільні проблеми, ні про які Майдани".
"Нормальна обивательська позиція. А потім їм прилітають на город міни, згорає будинок... Він збирає останні речі, сідає на автобус і тягне за собою родину і потім десь валандається в "середній смузі" України, в Москві або ще десь, і не може зрозуміти - а як так вийшло?" - наголосив ветеран АТО.
"Так ось, більшість людей, які вважають, що найголовніше - це особистий комфорт, дуже ризикують опинитися в тому ж положенні, в якому опинилися багато людей із Донецької та Луганської областей, а також Криму", - сказав активіст.
"Вони не хотіли нічого знати про ці суспільні події, процеси, і не хотіли до них мати ніякого відношення. У результаті вони по вуха вляпалися без їхнього, власне, бажання", - додав Резніченко.
Читайте: Українці, чому ви мовчите?
Як повідомляв "Обозреватель", екс-доброволець "Айдара" Євген Дикий пояснив, чому в російській агресії потрібно в першу чергу звинувачувати "мільйони українців-дебілів".