Українська блогерка Пустовіт – про стосунки з чоловіком: бажав померти від раку шлунка
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Українська блогерка Пустовіт – про стосунки з чоловіком: бажав померти від раку шлунка](https://i.obozrevatel.com/news/2021/9/15/filestoragetemp-15.jpeg?size=1944x924)
Українська блогерка Олександра Пустовіт, яка нещодавно оголосила про розлучення, зізналася, що йшла від чоловіка Ігоря вісім разів. За словами дівчини, зараз чоловік шантажує її тим, що в неї булімія.
Пустовіт заявила, що чоловік навіть бажав їй померти від раку шлунка. Такими подробицями блогерка поділилася в інтерв'ю Маші Єфросиніній (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).
Як виявилося, останньою краплею стало те, що Ігор прочитав листування в телефоні Саші і став підозрювати її у зраді. Після цього пара сильно посварилася, і дівчина о 4 ранку втекла з дому. Зараз блогери розлучаються і ділять майно.
"Я хочу спокою. Він претендує на майно, але я йому ніколи нічого не шкодувала. Ми залишаємо по машині кожному, бізнес мені, а салон і будинок – навпіл. Я буду воювати тільки за дітей. Вони повинні жити з мамою, але я не проти, щоб хлопчики бачилися з татом хоч щодня", – сказала Пустовіт.
Блогерка зізналася, що зараз чоловік шантажує її булімією. Дівчина розповіла про свою проблему екскоханому, а він про це повідомив усім друзям і близьким.
"Усі про це дізналися. Він знімав мене, коли в мене були напади, а тепер цим шантажує. Я йому нічого поганого не зробила, а він так поводиться зі мною. Він навіть бажав мені померти від раку шлунка, хоча знав, що для мене це болюча тема", – додала Пустовіт.
До речі, Олександра Пустовіт є однією з перших українських блогерів, яким вдалося зібрати мільйонну аудиторію підписників в Instagram. Свій блог 26-річна дівчина створила в 2016 році. Вона розповідає про материнство, красу, здоров'я і ділиться різноманітними лайфхаками. У 2019-му Олександра стала найкращим блогером України.
Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, українські блогери Олександра й Ігор Пустовіт з Івано-Франківська оголосили про розлучення після 5-річного шлюбу. За словами екскоханих, вони зроблять усе можливе, щоб розрив ніяк не вплинув на дітей.