Син ведучої Тутти Ларсен, уродженки Донбасу, стане окупантом: хлопець відбув на строкову службу до ЗС РФ
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Син ведучої Тутти Ларсен, уродженки Донбасу, стане окупантом: хлопець відбув на строкову службу до ЗС РФ](https://i.obozrevatel.com/news/2023/11/29/filestoragetemp-578.jpeg?size=1944x924)
Популярна російська телеведуча Тутта Ларсен, яка є уродженкою Донбасу, повідомила, що її старший син вирушив на строкову службу до російських збройних сил. 18-річний Лука, за словами путіністки, ухвалив це рішення самостійно.
Після строкової служби спадкоємець колишньої зірки телеканалу MTV, ймовірно, буде мобілізований і відправлений на війну в Україну, де він знищуватиме батьківщину і співвітчизників своєї матері. Втім, Ларсен це, здається, цілком влаштовує, про що вона повідомила у своєму Telegram-каналі.
"Ви запитували, як у Луки справи, куди після школи, які плани. Тепер можу доповісти. Сьогодні відбув у місце проходження строкової служби у збройних силах Російської Федерації", – розповіла Ларсен.
Ведуча наголосила, що 18-річний хлопець ухвалив такий вибір самостійно і нібито жорстко його обстоював. А ось колишня українка, як заявила вона сама, не одразу підтримала рішення сина, але зараз ним дуже пишається.
"Ні, ми прийняли не одразу, але коли зрозуміли, що все серйозно, підтримали. Так, я вважаю, що це гідне рішення і пишаюся своїм сином. Прошу молитов", – видала уродженка України.
Зазначимо, Тутта Ларсен народилася у Донецьку. У 1990 році закінчила музичну школу в Макіївці, а в 1991-му і загальноосвітню. Після цього вже вступила до Москви і переїхала до Росії. 2023 року ведуча дала довге інтерв'ю, де висловлювала захоплення російським "воєнкорам". У запроданки та її чоловіка, музиканта Валерія Колоскова, троє дітей – окрім Луки, у родині ростуть Марфа та Іван.
Як писав OBOZ.UA раніше, зірка "Червоної шапочки" Яна Поплавська похвалилася участю сина у "СВО" та закликала вбивати українців. Подробиці – у матеріалі.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!