Оля Полякова після мовного скандалу несподівано змінила риторику. Відео
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Оля Полякова після мовного скандалу несподівано змінила риторику. Відео](https://i.obozrevatel.com/news/2022/8/26/30053879712097992662322538035649728356959456n.jpg?size=1944x924)
Українська співачка Оля Полякова після мовного скандалу зненацька змінила риторику. Вона почала говорити українською. Ба більше, зірка відкрила шоу під назвою "Знай Нашу" та влаштувала мовний батл з артисткою Дашею Астаф'євою.
Відповідний ролик Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Виконавиця пояснила подробиці своєї поведінки (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Знай Нашу - випуск 1. Ну що, ми почали вивчати українську – весело, голосно і всі разом! Сьогодні зійшлася на мовному рингу з @da_astafieva, де ми раптом довели, що українки не тільки найрозумніші, найвеселіші, а й найкрасивіші, боже, я в цьому впевнена! Досить боятися говорити українською! Розминайте язики і долучайтеся, будемо вчити нашу рідну відтепер щонеділі. Кого запросити наступним гостем? Дякую моїм друзям із @promovu.com.ua і нашій суперучительці @xenia_releve. Слава Україні! Побачимося через тиждень", – заявила Полякова.
Також вона зазначила, що скучила за сильною країною та її незламними, чудовими людьми.
"...У нас дуже класна мелодійна мова, ніхто про це не сперечається, але я багато років боялася говорити українською... Але ви так мене підтримали, що я вирішила йти далі... і вчити людей тому, чого не знала сама. Це батл-шоу, і сьогодні моєю партнеркою стане подруга Даша Астаф'єва", – додала Полякова.
Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Полякова та телеведуча Маша Єфросініна, які знімають спільний YouTube-проєкт "Дорослі дівчатка", зізналися, що в мережі їх багато хто жорстко критикує і навіть проклинає через випуски російською мовою. Знаменитості вирішили роз'яснити, з яких причин вони не можуть повністю перейти на українську.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!