"Холостяк" Топольський публічно поскандалив з фіналісткою Сашею Мудрою: вона заявила про негідні наміри героя шоу
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
!['Холостяк' Топольський публічно поскандалив з фіналісткою Сашею Мудрою: вона заявила про негідні наміри героя шоу](https://i.obozrevatel.com/news/2023/1/19/filestoragetemp-3.jpeg?size=1944x924)
Між героєм романтичного реаліті "Холостяк" Алексом Топольським та фіналісткою проєкту Олександрою Мудрою відбувся публічний скандал. За словами учасниці шоу, бізнесмен намагається її зачепити, щоб привернути увагу, адже його фото з переможницею Катериною Лозовицькою, "зроблені всі в один день", не приносять підписників.
Після фіналу шоу, заявила Мудра, Топольський ще намагався відновити з нею спілкування. Про це вона розповіла в Instagram-stories (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
Герой реаліті в своїх соцмережах дозволив собі некрасиво пожартувати в адресу фаворитки. На це звернули увагу її підписники, тому Саша Мудра прокоментувала наміри Топольського.
"Дуже жалюгідна спроба привернути до себе увагу. Як і усі ті спроби, щоб відновити зі мною спілкування. Цю людину я заблокувала усюди, а він ще й досі намагаеться якось уколоти та нагадати про себе. Пише зараз іншим учасницям, щоб вони попросили мене записати з ним інтерв'ю, щоб хайпанути, а мені воно нафіг не здалося. Що таке, тисяча і одна фотографія з Катею, яка була зроблена в один день, не приносить нових підписників?" – написала фіналістка шоу.
Вона додала – за образом принца "весь цей час ховалася порожнеча" і назвала поведінку підприємця "жалюгідним видовищем".
Таку реакцію в Мудрої викликали дописи Топольського, де він кілька разів згадав її.
"Сашо, я все розумію. Образилася, бо зачепив его, тепер статус безробітної складно буде підтримувати. Але всьому є межа. Активувати свої балійські зв'язки, щоб зі мною так жорстоко розправитися – це вже перебір", – написав герой шоу, жартома звинувативши Олександру в нападі собак.
Раніше OBOZREVATEL писав, що переможниця проєкту Катерина Лозовицька розповіла про перші дні після фіналу шоу та поведінку коханого.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!