Знову двійник? Путін у день обстрілу Одеси сходив у собор і знову пішов у люди. Фото
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Путін та Лукашенко відвідали церкву](https://i.obozrevatel.com/news/2023/7/23/putin-lukashenko-sobor.jpg?size=1944x924)
Диктатори Росії та Білорусі Володимир Путін та Олександр Лукашенко 23 липня, у день обстрілів Одеси, відвідали Кронштадтський морський собор РПЦ у Санкт-Петербурзі. Після цього політики вийшли на площу біля храму й фотографувалися з людьми.
Відповідні фото та відео опублікували пропагандистські ЗМІ. На цих кадрах видно, як Путін, відомий своєю вимогою проходити карантин перед зустріччю з ним, раптом почав обійматися й тиснути на руки "незнайомцям" (щоб подивитися ролики, доскрольте сторінку до кінця).
Диктаторів оточив натовп, який відверто лестив президентам. Деякі люди бажали Путіну та Лукашенку здоров'я і благополуччя, казали, що люблять їх тощо.
Один із пропагандистів запитав у Путіна, а як же карантин. "Люди важливіші за карантин", – відповів глава Кремля.
Наприкінці російський і білоруський президенти сіли у чорний автомобіль і поїхали.
Блогер Олексій Голобуцький на своєму каналі в Telegram зазначив, що ця "випадкова" зустріч виглядала дуже дивно та непослідовно. Він порівняв фотографії Путіна на переговорах із Лукашенком і Путіна у Кронштадті.
Нагадаємо, що Лукашенко прибув до Росії увечері 22 липня. Він зустрівся із главою РФ вранці наступного дня.
На переговорах із Путіним т.зв. президент Білорусі заявив, що найманці ПВК "Вагнер" нібито рвуться у "похід" на Польщу, на Варшаву та Жешув.
Як писав OBOZREVATEL:
– У ніч на 23 липня Росія знову атакувала Одесу крилатими ракетами Х-22 із літаків Ту22м3, а також "Калібрами", "Оніксами" та "Іскандерами". Були пошкоджені житлові будинки та собор, понад два десятки людей постраждали, один цивільний загинув.
– Із запущених загарбниками 19 ракет сили ППО України збили дев'ять.
– На терористичні атаки РФ відреагував президент України Володимир Зеленський. Він запевнив, що за Одесу обов'язково буде відповідь.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!