Зеленський про першу гру України на Євро-2020: хлопці боролися до останньої секунди

10,4 т.
Форма збірної України з футболу

Президент України Володимир Зеленський відреагував на першу гру нашої збірної в матчі першого туру чемпіонату Європи з футболу-2020 проти Нідерландів. Він назвав її дуже сильною.

Про це Зеленський написав у себе в Twitter. За його словами, початок був емоційним і хлопці боролися до останньої секунди.

"Кожен українець був з вами сьогодні і буде й далі. А далі – важливі дві гри і перемога! Тому що те, що у вас написано на формі, не затерти і не прибрати! Тому що це – про Україну! Тому що це сьогодні – про вас", – написав президент.

Нагадаємо, що збірна України на останніх хвилинах програла Нідерландам на Євро-2020, забивши два голи. Поєдинок в Амстердамі на "Йохан Кройфф Арені" завершився з рахунком 3:2 при тому, що до 75-ї хвилини українці "горіли" 0:2, а на 79-й була нічия 2:2.

Президент прокоментував першу гру збірної України на Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, збірна України з футболу стартувала на чемпіонаті Європи-2020. Перед початком гри під час офіційної частини прозвучав гімн нашої країни, якому підспівували всі нечисленні українські вболівальники, які добралися до Амстердама.