У Донецькій області затримано чергові вимагачі
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
У Донецькій області припинена діяльність організованої злочинної групи, що займалася вимаганнями. Про це повідомили в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю.
Група складалася з 3 осіб, вік яких від 24 до 35 років. Всі раніше не судимі, ніде не працювали.
Так, члени даної ОЗГ на початку травня 2005 року, погрожуючи вбивством із застосуванням фізичної розправи вимагали у 30-річного жителя Слов'янська (Донецька область) гроші в сумі 4000 грн.
У момент передачі частини "необхідної" грошової суми в 1500 грн. вимагачі були затримані на місці злочину. Відносно членів даної ОЗГ порушено кримінальну справу за ознаками ст. 189 ч. 2 КК України. Відносно них обрано запобіжний захід - арешт.
В даний час проводяться подальші слідчі заходи.