"Столиця загоїть рани та ще більше розквітне!": брати Клички привітали киян та всіх українців з Днем Києва. Відео
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
!['Столиця загоїть рани та ще більше розквітне!': брати Клички привітали киян та всіх українців з Днем Києва. Відео](https://i.obozrevatel.com/news/2023/5/27/screenshot4.png?size=1944x924)
Мер Києва Віталій Кличко з братом Володимиром привітали киян та всіх українців з Днем Києва. Відеоролик мер столиці оприлюднив у своїх соцмережах, повідомляється на сайті голови міста.
"Київ. Древній і сучасний. Створений добром. І завжди – під захистом світлих сил! Серце України б’ється тут. Невпинно, з великою вірою і з великою силою. Силою і працею людей, які люблять, бережуть і захищають своє місто. Київ вистояв. І загоїть рани та ще більше розквітне, – наголосив мер Києва. – Ми переможемо те варварське зло, що вдерлося на нашу землю! Наша єдність і витримка в час випробувань наближають нашу Перемогу! Ми любимо наше місто! І – всі разом – робимо столицю сильнішою, гарнішою і європейською", – підкреслив Віталій Кличко.
"З Днем народження, Києве! Ти – серце і душа України! Слава Києву! Слава Україні!", – сказав Володимир Кличко.