Кличко перевірив укриття у Шевченківському районі Києва: безпека – питання номер один. Відео
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Мер перевірив укриття у Шевченківському районі столиці](https://i.obozrevatel.com/news/2023/6/5/filestoragetemp7.jpeg?size=1944x924)
Мер Києва Віталій Кличко продовжує особисто інспектувати укриття міста. Він наголосив, що усі захисні споруди столиці мають бути доведені до нормального стану.
Про це очільник Київської міської державної адміністрації повідомив у своєму Telegram-каналі. Мешканців столиці закликали не ігнорувати повідомлення про небезпеку (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
"Сьогодні ще заїхав в деякі укриття в Шевченківському районі. А перевірки комісії, нагадаю, тривають в усіх районах столиці. Я ж у вихідні побував також в Оболонському та Голосіївському районах", – розповів Кличко.
За його словами перевірки захисних споруд триватимуть і надалі, і вже до кінця поточного тижня можна буде "побачити загальну картину".
"Хочу ще раз наголосити – почали перевіряти укриття із початку війни, були виділені гроші. Завдання – привести усі приміщення, у яких знаходяться захисні споруди, до нормального стану. Дуже важливо, щоб долучались до цього усі служби, у тому числі, ті, на яких покладено повноваження щодо цивільного захисту. Це спільна справа, щоб у Києві кожен містянин був захищений. Безпека – питання номер один", – підкреслив Кличко.
Як повідомляв OBOZREVATEL, за результатами перевірок на ранок понеділка, 5 червня, було встановлено, що найкращий доступ до укриттів у Києві забезпечено в Деснянському та Солом’янському районах. А задовільний стан таких об’єктів зафіксовано в Дніпровському та Оболонському районах.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!