Названо найкращу горiлку на травах
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Названо найкращу горiлку на травах](https://i.obozrevatel.com/2018/4/27/zubrovkaweb800x450px2-0021.jpg?size=1944x924)
Напередодні травневих свят спеціалісти Інституту споживчих експертиз визначали кращі міцні напої, виготовлені на основі ароматних трав.
За результатами дегустацій, горілка "Первак Зубровка" отримала найбільший сумарний бал від експертів та споживачів, і обійшла навіть імениту польську Zubrowka. Такі високі показники експерти пояснюють використанням виключно натуральних компонентів – настою трав зубрівки. Як відзначає директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець, горілка "Первак Зубровка" стала лідером дегустацій і зайняла перше місце, тому що має природну м’якість, неперевершений смак і аромат.