Як же без круїз-контролю? Чернівціобленерго замовило елітний позашляховик
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Як же без круїз-контролю? Чернівціобленерго замовило елітний позашляховик](https://i.obozrevatel.com/2017/12/27/2605595214904181977236327537689649728491990n.jpg?size=1944x924)
Чиновники Чернівціобленерго вирішили придбати елітний автомобіль Mercedes-Benz GLE SUV 250d 2017 року випуску за державні кошти.
Про це йдеться на сторінці "Центру протидії корупції" в Facebook.
"Пишуть, що в Україні знову подорожчає електроенергія. На тлі цих новин органічно виглядає повідомлення про те, що Чернівціобленерго замовило Mercedes-Benz GLE SUV 250d 2017 року. Вартість Мерса - 1,76 млн грн. Ну ніяк чернівецьким енергетикам не обійтися без автоматичної коробки передач 9G-Tronic, круїз-контролю, дев'яти подушок безпеки, протиаварійних шин, підігріву двигуна і паливної системи і інших бонусів ", - пишуть на сторінці.
Читайте: Вкрали мільйони: з'явилися подробиці обшуків у чиновників, пов'язаних з "ДНР"
"Тому чергове подорожчання електроенергії дуже своєчасно. Власниками Чернівціобленерго, до речі, є російські бізнесмени Гінер і Бабаков", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляв "Обозреватель", раніше ЗМІ показали нові елітні авто українських чиновників.