ЦАХАЛ закликав цивільне населення Гази терміново евакуюватися: наземна операція розширюється
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![ЦАХАЛ закликав цивільне населення Гази терміново евакуюватися: наземна операція розширюється](https://i.obozrevatel.com/news/2023/10/29/1.jpg?size=1944x924)
Глава пресслужби ЦАХАЛ Даніель Хагарі закликав жителів північної частини сектору Гази евакуюватись на південь. Звернення до мирних жителів надійшло після початку наземної операції Армії оборони Ізраїлю проти терористів ХАМАС.
Водночас у ЦАХАЛ запевнили, що Єгипет та США продовжуватимуть гуманітарні зусилля у Газі. Про це Хагарі заявив у своєму зверненні до соцмережі X, раніше відомій як Twitter (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).
У ЦАХАЛ заявили, що їхня боротьба націлена на знищення терористів ХАМАС, а не мирних жителів Гази. Водночас там пояснили, що бойовики використовують мирних жителів як живий щит. Терористи розміщують свої позиції у цивільних об'єктах – лікарнях, школах та мечетях.
У зв'язку з цим мешканців Гази закликали терміново евакуюватись на південь Палестини. Там люди можуть отримати доступ до води, продуктів та медицини.
До речі, за інформацією порталу NetBlocks, в секторі Газа почав поступово відновлюватися доступ до Інтернету. Також вдалося усунути більшість проблем із телефонним зв'язком. Деякі журналісти, що знаходяться в секторі Газа, повідомили, що змогли здійснювати телефонні дзвінки та заходити до соціальних мереж.
Нагадаємо, прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху офіційно оголосив про початок сухопутної операції у секторі Газа. Він повідомив, що рішення про початок наземного вторгнення було ухвалено одноголосно як військовим кабінетом, так і кабінетом безпеки.
Раніше повідомлялося, що президент Туреччини Реджеп Ердоган виступив на стихійному мітингу прихильників Палестини та сектору Газа у воєнному конфлікті проти Ізраїлю. Він твердо засудив дії Армії оборони ЦАХАЛ і заявив готовність оголосити Єрусалим воєнним злочинцем.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!