В Іорданію з Єгипту: неймовірна Петра

17,1 т.
В Іорданію з Єгипту: неймовірна Петра

Петра одна із загадок, що так остаточно і не була розгадана археологами. Після виснажливої подорожі ми можем сміливо заявити, що це те місце, яке потрібно обов'язково відвідати хоча б раз в житті.

Їхати в Іорданію, та ще й з Єгипту, ще те випробування, особливо, якщо їдеш туди на один день.

В Іорданію з Єгипту: неймовірна Петра

Для початку три години автобусом до невеличкого портового містечка Тебе, що на самій півночі арабського заливу. Тут унікальна точка із якої видно відразу чотири країни – Єгипет, Ізраїль, Саудівську Аравію та Іорданію.

Видео дня

Потім ми сіли на паром і ще годину пливли в Іорданію. Після прибуття, ще три години по пустельним горами. І це тільки сім годин на дорогу в одну сторону.

В Іорданію з Єгипту: неймовірна Петра

Краєвиди сумні – пісок, пісок і ще раз пісок. Після соковитих зелених українських пейзажів, як каже Олег, хочеться по прильоту додому обіймати дерева.

В Іорданію з Єгипту: неймовірна Петра

Так поступово через піщані гори і пустелі ми їхали через Іорданію все ближче до Петри зустрічаючи по дорозі одинокі місцеві акації, пастухів із козами, вівцями і верблюдами.

А потім була Петра. І це от прям велично, особливо коли йдеш по цьому старовинному місту, дивишся на бедуїнів, що там живуть, змушуєш своє тіло рухатись через спеку і бачиш цю велич – це круто. Я от відчула себе як в кіно про Індіану Джонса.

В Іорданію з Єгипту: неймовірна Петра

Звичайно, вразили скарбниця Аль-Казн, Королівські могили, древній театр, але багато що не встигли побачити. В Петру потрібно їхати не на день, а мінімум на три і бути готовим фізично, щоб проходити великі відстані по спеці, мати великий запас води і бути позитивно налаштованим.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...