УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анатолий Кравчук
Анатолий Кравчук
Офицер ВС Украины

Блог | Зрада, тупість чи свідома праця на агресора

Зрада, тупість чи свідома праця на агресора

От насправді цікаве відео.

Видео дня

Ніби то, поїхали чисто випадково наші доблесні поліціянти і на тобі - лігво націоналістів!!!

Але ж тут постає дурне питання, а чого це ви його раніше не знайшли??? Чи може то вас ні чорта не цікавило, незважаючи на постійні скарги від мешканців того під’їзду. А це ж ґвалт, це ж вже мають голови летіти і у поліціянтів і в сбеків, а ні, нічого такого і взагалі, якось так все тихо-ша, немов у нас трохи не кожного дня таку дурню з Гітлером знаходять і ж головне, не можу не погодитись із фігурантами на цьому відео, навіть якщо то насправді так, ну хтозна, може в якогось малолєтки дах поїхав і він переплутав і країну і епоху в якій живе, то навіщо зараз це викидати в інфопростір.

Читайте: Украина имеет реальный шанс утереть нос России по-крупному

Коли ГПУ здала росіянам Тимура Тумгоєва, про це, ну от ніхто не знав і ніхто не взнав би ніколи, якщо б його побратими не вчинили б ґвалт з того всього паскудства, а тут - всі ЗМІ на місці, але ж, люди добрі, ми й досі воюємо, якщо хто забув зненацька.

Але ж, якщо ви цього не знаєте, хоча впевнений, ви цього й не знали ніколи, бо навіть оті ваші УБД, які ви поотримували за добу-дві в Краматорську воно так і не дало вам відчуття того, що ми воюємо, хотів сказати - країна воює, але поняв, що то буде не правильно, тому що країна, як не дивно, то - вони, а не ми, а воюємо як раз навпаки - саме ми а не вони.

То ж, поясню прописне, бо ж напевно не знають ті хто не воює, що під час війни, от такі матеріали то чистої води – ЗРАДА!!!

Так, не та критика, яку я час від часу дозволяю собі на сторінці, от як зараз, критикую не що інше, а саме дії силовиків і не важливо кого саме, ГПУ, поліції, чи СБУ бо вони всі дуже часто працюють саме от так, як зараз, топорно і грубо. Так саме от ця робота і є ЗРАДА, за яку, до речі, мені нещодавно пісочили мізки мої ж начальники, а не в тім, що про це писати і волати – та що ж ви в біса робите!!!

Тому, для тих хто в патріотичному угарі, навіть не розуміє де та ЗРАДА пояснюю на пальцях, ЗРАДА в тім, конкретно в даному випадку, що відбулась, як на мене, спланована і гарно підготовлена інформаційно-психологічна акція, по наданню Російській Федерації, як країні-агресору, фактичних даних, або, якщо бажаєте – інформаційних приводів, які повністю підтверджують її брехливу теорію, на якій, до речі, збудована вся її інформаційна кампанія по захисту загарбницької політики щодо України в цілому і агресії зокрема і тут на тобі – насправді, все як книжка пише, в серці України в самому Києві, осередок фашизму і це лише от так випадково зайшли чи то в офіс, чи то в квартиру і відразу натрапили, а це свідчить, що там весь Київ зараз в тих портретах і не дають оті київські фашисти руськоязичним жити і карають вони отих слов’янських мальчиків, як Ісуса розпинаючи на хресті, то ж на кого ми працюємо і як після от цих кадрів, нам виправдовуватись перед міжнародними партнерами, що ні, то все не правда, та яка ж не правда, скажуть вони, якщо ж ваша ж поліція зайшла в лігво фашистське, подивилась на той портрет Гітлера і вийшла спокійно так, немов вони кожного дня при обшуках його бачуть і вже настільки звиклись, що й не реагують жодним чином, та що там звикли, та в них самих напевно отой портрет чи ну кожного в дома висить і це все напередодні надання Україні томосу і це все на передодні тих масштабних провокацій, які Росія планує провести саме з метою відбиття от цієї негативної для них ситуації з їх церквою, маскуючи своїх російських тітушок під наші націоналістичні дружини, які ніби то будуть громити Лаври і монастирі московського патріархату, яких дуже багато в нас і які Росія геть не збирається просто так віддавати, то ще раз питаю, на кого ми працюємо, любі друзі, хоча, знов таки, не ми, а ви…

Читайте: Захарченка повертають в диру

От і виходить, одні на передовій гинуть від російських куль, а інші в тилу Росії роліки знімають для їх же пропаганди, що б ті й далі кричали на весь світ, що ніхто тут з руських не воює, і це українські солдати самі від себе гинуть бо алкоголіки там всі і наркомани, от і стріляють то в себе, а то по мирним мешканцям "народу Донбасу", якій іноді від того безпредєлу, в них у відповідь пострілює, бо ж Росії там не було від початку і зараз не має.

Дивно, ніби дві країни і два світогляди – одні захищають країну, інші розвалюють її із середини і саме от ці другі найменшу критику в свою адресу, щодо того розвалу, очевидного і зухвалого, відразу забивають патріотичними гаслами і диким вереском – ЗРАДА!!!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...