Блог | Владислава Матяш: Знайте, настоящий пункт несокрушимости – в окрестностях Бахмута

Знайте, настоящий пункт несокрушимости – в окрестностях Бахмута

– Є те, що ви точно маєте знати – битва за Бахмут – це пекло!

Видео дня

Я такого ще не бачила і не чула. Ті воїни, які стоять і не дають задньої – це нове покоління кіборгів!

Ви не зможете навіть уявити, що тут відбувається, якщо ви не військовий. Та й навіть якщо військовий не факт, що зможете уявити…

Просто знайте СПРАВЖНІЙ ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ він тут. На околицях Бахмута. Він мерзне по посадках, розтирає задубілі руки над окопною свічкою, довбає промерзлу землю тупим заступом, і гризе заледенілий сухпай. Він набиває магазини і ленти, корегує арту, возить по розбитим авіацією дорогам 300 і 200 і не спить днями розриваючись між радєйками.

А ще він стріляє. Стріляє з калашів і арок, з кулеметів, з гранатометів, з танків, бронетехніки, саушок і мінометів. Стріляє вдень і вночі, прицільно і на подавлення. Сотні тисяч кавалків смерті щодня розлітаються в усі сторони по донецькій землі. І деякі з них знайшовши свою ціль або підтверджують його незламність, або відкусують його шматочок.

Тому що ми і є той самий пункт незламності. Той самий пункт, що дозволяє вам нити про відключення світла, дороговизну цін і втомленність війною. Той самий пункт, який використовують для піару. І ми зробимо все, щоб цей пункт не зламався. Тому що інакше не можемо. Тому що це – шлях воїна. І колись про цю битву будуть знімати кіно і писати книжки. А зараз вперед бля, чергування ще ніхто не відміняв.

Околиці Бахмута. 4 грудня 2022.57БрОП НГУ, 3 БОП, рота 7. .Білка. 

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...