Відголос чорного літа 2014

Відголос чорного літа 2014

Важко писати, але це важливо! ДО УВАГИ ВОЛОНТЕРІВ ТА ГОЛІВ СПІЛОК У РАЙОНАХ ТА МІСТАХ! Передайте один одному! Я боюсь позначати, конкретних осіб, щоб не було прив'язки до району.

Видео дня

У Володимир-Волинський міський суд почали поступати з військової частини Володимира заяви про оголошення померлими бійців 51 бригади... Позивачем виступає військова частина, третьою особою без самостійних вимог — матір, батько, дружина бійця, який вважається від літа 2014 року безвісті зниклими. Там вказані свідки загибелі, дата, і навіть місце та час.Наприклад, в одній із заяв стоїть дата 28 серпня 2014 року. - це Іловайськ, так званий “зелений коридор”. Чому відразу цей факт не фіксували... не знаю... думаю тільки через одну причину, не змогли забрати тіла. Та й всі знають, що тоді робилось на сході з документацією і обліком особового складу 51 бригади.

Копії таких заяв надійдуть не в одну сім’ю на Волині.

Как крымский шашлык повлиял на геополитику

Тому прошу голів районних спілок, волонтерів! Ви своїх знаєте бійців, а тих, хто вважаються безвісті зниклими тим більше. Зверніть увагу на ці сім’ї, в якійсь мірі це як прихід траурної повістки. Поясніть, якщо батьки, дружина певні, що їхній син живі, мають такі відомості, свідків, то варто в суді це все озвучувати і висловити заперечення. Я певен, що представники в/ч 1008 будуть максимально толерантними і виваженими в цих питаннях, а суд максимально скрупульозним до обставин і виходитиме з інтересів родини! Це все болюче і важке! Тому варто районним радам, адміністраціям забезпечити доїзд, при потребі із супроводом, таким родинам до суду у Володимир-Волинський. Якщо є потреба в моїй правовій допомозі, консультації або юридичному супроводі справи в суді — дзвоніть, пишіть! Я завжди допоможу.

Щиро співчуваю родинам бійців!

(Наслідки рішення суду в таких справах: припинення виплати грошового забезпечення з військової частини, отримання родиною статусу і одноразової виплати (500-кратного прожиткового мінімуму, встановлення спадкоємців, розпорядження майномі і т.п).

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...