Учасникам АТО: переймайтесь вашим здоров'ям!

Учасникам АТО: переймайтесь вашим здоров'ям!

Під лежачий камінь - вода не тече!

Видео дня

Навіяно відвідувачем, з блідо-зеленкуватим обличчям та жовтими очима. Хоч і учасник бойових дій, а все одно як мала дитина. Не думав, що треба пояснювати елементарне.

Суть така: "Я пройшов комісію у військоматі для підписання контракту. сказали, що все нормально зі здоров’ям, але шось мені хреново".

Шановні учасники бойових дій!

Ви знаєте, що зараз, постійно проводяться навчальні, перевірочні збори резервістів, якими ви є. Також триває набір на контрактну службу.

Перед направленням вас на ці збори - ви в обов’язковому порядку проходите медичну комісію. Не секрет, що перейматись вашим здоров’ям особливо ніхто не буде, бо для військових комісарів "показники набору – наше все". Відомо вам і те, що за останній час є випадки трагічних випадків на полігонах. До чого веду. Перебування в АТО здоров’я вам не додало. Тому:

1. У вас ніхто нічого випитувати не буде. А тому скарги на здоров’я повинні йти від вас.

2. Якщо лікар каже, що у вас все гаразд, бо тиск нормальний, а у вас, наприклад, постійні головні болі, безсоння і т.п. або як в даному випадку – очі жовті, як мідні копійки - вимагайте, додаткових обстежень.

3. Додаткове обстеження – повинне бути безкоштовним. Якщо лікарня просить вас зробити благодійний внесок – занесіть рахунок у військовий комісаріат. Додаткове обстеження повинне супроводжуватись не банальним оглядом, а проведенням (за показаннями) досліджень ( МРТ, УЗІ, аналізів і т.п.). Інакше до дупи таке обстеження. Тобто , якщо лікар каже, що було б добре зробити МРТ, але черга, благодійний внесок і т.п, то повідомте про це військовий комісаріат. Це не ваші, а їхні проблеми.

4. Маючи результатати обстежень, сходіть , підстрахуйтесь, до знайомого, приватного лікаря. Запитайте , що означають ваші результати і чи не потрібно ще щось додатково обстежити.

5. Якщо у вас є ряд захворювань, а висновок про придатність до проходження зборів таки позитивний, то ОБОВ’ЯЗКОВО оскаржуйте такі висновки. Можна до вищестоящої ВЛК , можна відразу до суду. Є позитивні рішення по таким спорам.

6. Якщо порушення ваших прав "кричущі", наприклад вам відмовлено в додатковому обстеженні або обстеження проводять аби як – напишіть заяву до військової прокуратури.

7. І останнє, якщо ви УБД, готуєтесь піти на контракт, то зверніться зі своїми проблемами в госпіталь інвалідів війни та сходіть в центр до Олени Звєрєвої. Обстежившись і пролікувавшись там, побачите реальну картинку своєї готовності перебувати тривалий час в умовах підвищеного фізичного та психоемоційного навантаження.

Не бійтесь відстоювати свої права!

Бережіть себе воїни!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...