newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Алла Желизняк
Алла Желизняк
Фінансист

Блог | З "такими людьми" в України немає майбутнього!

З 'такими людьми' в України немає майбутнього!

Накипіло!!!

У цієї країни з такими "людьми" не має майбутнього!

Київреклама зрізали та зняли всі вивіски та банери. Щоб отримати дозволи треба сплатити від 1,5 до 3 тисяч умовних одиниць!

Літню площадку другий рік ми легалізувати не можемо, бо треба пройти сім кругів пекла! Появляються "рішали" які за 16000 грн., беруться "вирішити" проблему. Щоб зробити самим ні часу, ні сил, ні нервів у мене особисто не має. Бо коли дійшла до першої інстанції в КМДА, яка ніби дає дозволи, в черзі по талону була 60!!!

Видео дня

Якою кавою та що має бути в смаколиках, чи якої якості має бути продукт, що ми робимо, щоб він був рентабельний за таких умов?!

З "такими людьми" в України немає майбутнього!

В дворі кожного ранку на нас чекають сюрпризи. Бруд, пляшки, разові стакани, разовий посуд від закусок, використані презервативи, використані жіночі прокладки, недопалки, екскрименти!!!

Постійно пропадають лампочки, які мають вартість 200 грн., за штуку. Недавно зник килимок, що при вході (якому вже до біса років). Сьогодні вкрали квітку!

Замість того, щоб ми витрачали свій час на вдосконалення пропозицій та свій розвиток, розвиток бізнесу, ми маємо витрачати сили та нерви на боротьбу з хамством, жлобством, хабарництвом та повною відсутністю совісті

З "такими людьми" в України немає майбутнього!

Я втомилася!

У мене опускаються руки. Нічого не хочу робити!!!

Хочу взяти дубинку і просто ламати ноги та руки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...