Путин пролистает последнюю страницу истории России: дальше не будет

1 минута
25,8 т.
Путин пролистает последнюю страницу истории России: дальше не будет

То, что мы переживаем сейчас –  не просто наша отложенная война за независимость. Это еще и последний акт распада четвертой русской империи. Если Украина упадет (на самом деле уже нет), Россия получит новый импульс для расширения и выйдет на очередной круг империализма. Но поскольку наша победа кажется неизбежной, то и распад России – является вопросом времени.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

І цього разу, можливо, відваляться не якісь далекі околиці, а частини "ядра". А це означатиме, що під загрозою опиниться саме поняття "Росії". Росія без Кавказу цілком реальна. Росія без Поволжя теж можлива. Але чи може існувати власне "Росія" без Уралу та Сибіру? Чи не призведе втрата саме цих територій до того, що від Росії залишиться тільки Московія в кордонах ординського улусу?

Але навіть якщо цього не станеться, навіть якщо території з переважаючим російським населенням нікуди не підуть з єдиної держави, великий цикл історії Росії все одно завершиться. 500 років тому зусиллями князя Івана ІІІ, вже тоді прозваного Великим, зі звичайного феодального князівства постала не просто централізована авторитарна держава, постала нова імперія, з якою дуже швидко довелося рахуватися всім сусідам. І хто б потім не опинявся при владі – інші князі, царі, імператори, генсеки чи президенти – і внутрішній устрій, і зовнішня політика Московії-Росії майже завжди залишалися незмінними.

Але сьогодні з'явився хай не перший, але найбільш ймовірний шанс, що все це припиниться. Що з Путіним піде у небуття остання з російських імперій, а на її місці – після рік крові та поту – постане звичайнісінька середньостатистична країна, оточена з усіх боків ворогами. Тому що сил на будівництво п'ятої імперії у росіян уже не буде.

Здається, книга історії Росії (точніше – історії російського імперіалізму, що 500 років було одним і тим самим) близька до завершення. І Путін готується перегорнути її останню сторінку.

Ну, а ми маємо йому із цим допомогти.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...