Психологический портрет Лукашенко: мы имеем дело с параноиком

1 минута
19,9 т.
Психологический портрет Лукашенко: мы имеем дело с параноиком

Як практикуючий психолог та психотерапевт, під час війни я вирішила негайно долучитись до української інформаційної війни проти росії, викладаючи в мережу інтернет регулярні відео розбори про лідерів думок ворожої країни та її союзників. Адже лідери думок в росії масштабують зомбіювання великої кількості людей, які ще більше піддаються страху та паніці, бездіють, замість того, щоб робити кроки до припинення війни шляхом громадського руху проти диктатури в своїй країні. В доступі на моєму каналі в youtube вже є відео з діагнозами російської психологині блогера Вероніки Степанової, телеведучої Ольги Скабєєвої та головного пропагандиста Володимира Соловйова.

Сьогодні я опубліковала розбір та діагноз Олександра Лукашенко, головного союзника путіна. Лукашенко, має очевидні ознаки експансивної паранойї. Він вбачає небезпеку на кожному кроці, підозрює оточуючих у тому, що вони хочуть йому нашкодити. Коли під час епідемії коронавірусу Лукашенко захворів, то навіть у цьому він побачив підступи ворогів. І в одному з інтерв’ю заявив, що вірус йому "підкинули". А чого варта його знаменита промова про те, "звідки на Білорусь готувався наступ"! Параноїдальні порушення як правило формуються ще в дитинстві, коли дитина не відчуває себе в безпеці. Олександра виховувала мати, яка, судячи з його інтерв’ю, жорстко карала його, імовірно, застосовувала фізичну силу. Тож не дивно, що у Олександра було фрустровано потребу в базовій безпеці. Паранойя Лукашенка проявляється також його схильністю до обману. Він не раз озвучував факти, які заперечували одне одного, або були просто нелогічними. Наприклад, сказав, що його батько загинув у Велику вітчизняну війну. При тому, що війна закінчилася у 1945, а він сам народився у 1954.

На щастя, параноїдальний розлад піддається лікуванню, хоча й потребує серйозної терапії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...