Происхождение русского недонарода: славянами здесь и не пахнет, орда-ордой

1 минута
31,9 т.
Происхождение русского недонарода: славянами здесь и не пахнет, орда-ордой

В першому своєму матеріалі я привів деякі факти впродовж майже тисячі років, які переконливо свідчать, що міф про "братній російський народ" є лише штампом радянської пропаганди, і не має під собою жодного історичного підгрунтя. Зараз спробую детальніше розібратись у питанні походження цього недонароду, який відрізняється від нас, питомих слов’ян, індоєвропейців, як етнічно (бо росіяни - це не слов’янський етнос!), так і цивілізаційно.

Видео дня

Росіяни як етнос формувались в важких географічних умовах північних боліт, де в них ще з найдавніших часів виникла специфічна людиноненависницька традиційна форма інснування (взагалі істориками це прийнято називати словом культура чи цивілізація, але в контексті цього етносу, вважаю, ці слова недоречними).

Одним із стовпів російського етногенезу є угро-фінське плем‘я жорстоких канібалів меря, що проживало на поволзських болотах.

Саме тут будував своє князівство дефективний онук Володимира Мономоха, син половецької княжни Андрюша Боголюбський, хижий та підступний звір, що зруйнував Мати міст Руських в 1169 році.

Згодом Саша Невський (праправнук Боголюбського) побратався з сином Батия, і здав Русь монголо-татарам. І Москва платила данину ханам більше ніж 500 років. Звичайно ж, тюркське ДНК і жорстокі звичаї навіки закарбувалися в тому, що ми зараз називаємо кацапом.

До речі, слово кацап походить з тюркської і означає різник, живодер. Саме так почали називати "руских" при царі Ванюші Грозному.

А перестав платити данину монголам мутант, відомий під іменем Петі Першого, великий будівничий російської державності. До речі, будував її він теж не на слов‘янських скрепах. А здебільшого на германських, скажем так.

Ну і звичайно, важливим етапом етногенезу "руского" стала велика Октябрьська революція. Це була глобальна чистка усього більш-менш духовного і інтелектуального, що було в кацапів, і на рівень національної еліти вийшли справжні дегенерати.

Отож, що у нас - угро-фіни, монголи, німці, спотворені більшовицьким геноцидом... Слов‘янами тут і не пахне. Орда-ордою.

Це важливо усвідомлювати, бо це позбавить від зайвих ілюзій щодо того, з чим маємо справу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...