newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Костянтин Єфименко
Костянтин Єфименко
Голова наглядової ради фармацевтичної компаніі "Біофарма"

Блог | Программы лояльности и бесплатные анализы для доноров: "Биофарма" сможет обеспечить 75% потребностей плазмы

Программы лояльности и бесплатные анализы для доноров: 'Биофарма' сможет обеспечить 75% потребностей плазмы

Після виходу передачі "СЕО на один день" пройшло два місяці. Ми розпочали роботу коли наші 5ть плазмацентрів відвідувало 500 донорів на день. За квітень ми обслуговували 700 донорів на день (в середньому). В травні виходимо на 900 донорів, що відповідає 180 тисячам літрів на рік. В вересні ми плануємо зустріти 1300 донорів, що дозволить заготовити 250 тисяч літрів. Заготівля такого об’єму плазми дозволить забезпечити 75% сьогоднішньої потреби України, а сам показник на один центр - один з найкращих в світі!

В найближчі тижні:

- запустимо програму, яка дозволить легко і зручно заповнити анкету донору; здійснити розрахунок плати за донацію; надіслати донору загальний і біохімічний аналіз крові в зручному форматі і безкоштовно.

- разом з МОНОБанку запустимо видачу карток в наших центрах і організуємо перерахування компенсацій нашим донорам на картку МОНОБанку.

- приберемо з плазмацентрів анкети і формуляри 50ти річної давнини.

Видео дня

- кожного тижня організовуватимуться програми лояльності і заходи для наших донорів.

В рамках проекту "СЕО на один день" Біофарма сплатила 500 тисяч гривень, які надіслані нашому КПІ, Києво-Могилянській Академії, Університету Шевченка. Це супер інвестиція, яка допомогла нам вивести індустрію на лідируючі позиції, забезпечити потребу України в плазмі для фракціонування. Сподіваюсь, вона стане в нагоді і найкращим студентам зазначених ВУЗів.

Дякую Олегу Гороховському, за цінні поради і залученість до нашого проекту. Дякую кожному донору і кожному члену нашої команди.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...