newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Святослав Стеценко
Святослав Стеценко
Військовий експерт, почесний голова ГО "Український легіон"

Блог | Причина всіх проектів "про деокупацію" Донбасу одна

Причина всіх проектів 'про деокупацію' Донбасу одна

Конституція України, Закон України "Про оборону" і Закон України "Про правовий режим воєнного стану" діють всі необхідні повноваження і необхідні інструменти для відсічі збройній агресії або запобігання її загрозі, хоч гібридний, хоч тричі гібридний. Для оборони України і звільнення окупованих земель вони достатні.

Видео дня

Чому ж тоді намагаються прийняти ще якісь інші закони?

Читайте: "Кремль горит и все в панике": организатор протеста в России назначил революцию и уехал

Тому, що чинні закони і Конституція передбачають не лише обмеження для громадян у разі воєнного часу або воєнного стану, але й значне зменшення можливостей грабувати країну і населення, виводити грошей в офшори, вести бізнес з агресором, і особисту чітко визначену відповідальність і президента, і всіх посадовців, цивільних і військових.

Причина всіх тих проектів "про деокупацію" одна. Зробити так, щоб пересічні громадяни взяли на себе всі витрати і небезпеки, а мародери продовжували мародерити без будь-якої відповідальності.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...