Поляки мають розуміти: сьогодні їм аплодує Москва, а завтра московський чобіт може топтати їхню землю

Поляки мають розуміти: сьогодні їм аплодує Москва, а завтра московський чобіт може топтати їхню землю

Вночі, ховаючись від людей і світу, сейм республіки Польща схвалив закон про "злочини українських націоналістів".

Власне, про "злочини". Нагадую полякам, що під час подій Другої світової війни поляки мали свою державу. Навіть існував польський екзильний уряд в Лондоні, від імені якого творилися безчинства на Волині і Галичині.

Українці власної держави не мали. А недержавна нація має право на усі форми і методи боротьби, включно збройні. Інакше вона ніколи не матиме своєї держави. Наголошую – ніколи!

Усі злочини поляків на території України творилися від імені Польщі. Але ніхто і ніколи не зможе звинуватити у злочинах державу Україна.

Видео дня

ОУН і УПА ми шануємо, бо вони це зрозуміли, а тому у жорстокому протистоянні з ворогом, зберегли історичну перспективу для українського народу, що дало йому можливість у 1991 році відновити свою державність.

Сейм Польщі може з цього приводу ухвалювати будь-які закони, але вони ніколи не змінять нашого ставлення до людей, які билися і вмирали тільки за те, щоб на українській землі не було польських, московських, мадярських, румунських і будь-яких інших окупантів, а була незалежна держава української нації.

Поляки також мають розуміти, що сьогодні їм аплодує Москва, але вже завтра московський чобіт може топтати їхню землю. Принаймні, так було вже не один раз.

Щоб цього не сталося, їм треба отямитися і просити вибачення в українців.

Ми все зрозуміємо.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.