Планові навчання російських резервістів почалися

Планові навчання російських резервістів почалися

Сьогодні росіяни проведуть свій парад у Києві

Сьогоднішній день надзвичайно важливий для Кремля. Це планові навчання для російських резервістів в Україні.

Марш російських резервістів - це чудова нагода легально оцінити свої сили в Україні, продемонструвати свою присутність і провести злагодження всіх підрозділів. З цією метою всі начальники гарнізонів завчасно одержали накази про мобілізацію особового складу: як офіцерів так і рядових. На навчання мають з'явитися всі: від молдаван з Почаївського гарнізону до резервістів з "ДНР" і "ЛНР". Від навчань не звільнені навіть любки начальника Одеського гарнізону з числа курсантів Одеської школи прапорщиків.

Видео дня

Боксер Лом рекламує парад і закликає своїх прихильників підтримати російських резервістів.

Однак, марш росіян - це не лише демонстрація сили, але й справжній іспит для генерала Ондатрія та полковника Антуана. Ондатрій повинен довести Москві, що має право займати високу посаду командира армії резервістів в Україні, полковник Антуан - продемонструвати, що витрачені на нього гроші не пішли котові під хвіст. Адже надання українським православним томосу призведе до відкликання полковника Антонія, а можливо і до його розжалування. Для Ондатрія - це питання довіри начальників і самого Царя.

Головна мета російських резервістів - зберегти свої позиції в Україні, навіть за умов найгіршого для них сценарію - надання томосу українцям. Для досягнення цієї мети росіяни підуть на все.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.