УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | План очищения Украины от "русского мира-2023"

План очищения Украины от 'русского мира-2023'

На засіданні Експертної ради з питань подолання наслідків політики русифікації та тоталітаризму розглянули план роботи на 2023 рік.

Видео дня

За спільною пропозицією Олеся Донія, Павла Гай-Нижника і Миколи Томенка ухвалено рішення провести виїздні засідання членів Експертної ради за участі місцевої влади, істориків, краєзнавців, громадськості щодо активізації процесу очищення України від історичної брехні та символів "російського світу".

Серед першочергових поїздок - засідання в Полтаві, де міська влада принципово ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ виконувати наші рекомендації про демонтаж і перенесення із публічного в музейний простір пам‘ятників, які прославляють Московщину і ката України Петра Першого

Також нагадали про наше рішення щодо зміни назви Національної музичної академії імені Чайковського. Керівники Академії, що завжди позиціонували себе як старанні учні Табачника, від червня 2022 року хитрують із так званим обговоренням цього питання на засіданні трудового колективу.

Нагадаю, що ім‘я Чайковського путінська Росія ще кілька років тому узаконила як свій державний символ і на останній Олімпіаді замість гімну Росії вже звучав фрагмент Першої симфонії Петра Чайковського.

Тож плануємо КОНСТРУКТИВНО допомогти тим містам та містечкам України, де місцева влада забула, що війна з російською ордою вбивць, ґвалтівників і мародерів терористичного режиму військового злочинця Путіна - це передовсім війна за нашу правдиву ІСТОРІЮ, національну КУЛЬТУРУ, рідні МОВУ і ЦЕРКВУ та наше споконвічне право бути господарями на СВОЇЙ, Богом даній, ЗЕМЛІ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...