Одеситка виграла квартиру у Києві, яку розігрував "Епіцентр К"

48,9 т.
Одеситка виграла квартиру у Києві, яку розігрував 'Епіцентр К'

Одеситка Аліна Голубнич виграла квартиру в Києві в рамках акції "Садовий бум", яку проводив "Епіцентр К". Таким чином, в Україні стало на одну потенційну киянку більше! Символічним стало те, що житло в столиці розігрували між учасниками акції в День Києва.

Крім цього підчас акції "Садовий Бум", яку проводив по своїй мережі "Епіцентр К" протягом червня та травня щасливчики виграли автомобіль, 46 скутерів і тисячі товарів для саду, дачі та відпочинку. Переможців визначалися у прямому ефірі. Нагадаємо, що стати учасником акції можна було купивши товарів на чек тисячу гривень.

"Не знала про цю акцію, поки не прийшла в "Епіцентр" в Одесі, - ділиться своїми емоціями щаслива володарка квартири в Києві Аліна Голубнич. – "Уже при розрахунку касир повідомила про можливість взяти участь в акції, за що щиро вдячна цій людині. В ту хвилину не вірила, що таке буває, що я коли-небудь стану власницею столичного житла. А тепер я вірю! Вірю "Епіцентру". Вірю, що мрії збуваються. І пропоную всім здійснювати покупки в кращій торгівельній мережі України - мережі "Епіцентр".

Видео дня

Протягом акції з максимальним комфортом кожен покупець міг вибрати найсучаснішу садову техніку, обладнання для поливу і зрошення, рослини і насіння, садовий декор.

Особливою популярністю користувалися рослини і добрива, а це більше 50 тис. найменувань товарів, насіння, кімнатні рослини. Асортиментний ряд - більше 30 тис. товарів, кемпінг, садово-парковий декор, засоби для догляду за рослинами. Загалом, асортимент відділу "Сад. Город" склав більше 100 тис. найменувань товарів, з яких більшість протягом квітня-травня можна було придбати за акційними цінами.

Мрієте про квартиру, машину або скутері, або просто про цінні та корисні подарунки? Тоді Вам в "Епіцентр".

Вже в червні мережа запускає нові акції - "Ярмарок інструментів" і "Консервуй!", під час яких покупці зможуть придбати понад тисячі найменувань товарів ручного і електроінструмента, витратних матеріалів, а також всі необхідні товари для консервування за найкращими цінами.