Подякуйте матерям українських воїнів

Подякуйте матерям українських воїнів

Дзвонила жінка, Валентина, 82 роки. З села Березова балка. В неї у 14 році загинув син на війні. Вона хоче допомогти пораненим, чим може. Вона так спокійно розповідала за сина, за війну, за своє життя, але цей "спокій" тяжкий тягар на сердці матері. Поки слухала її розповідь, ком у горлі став. Розповіла своїй мамі, вона сразу почала плакати.

День Матері, вот такі вони є. Я хочу висловити слова безкінечної подяки матерям наших воїнів, котрі загинули. Немає слів для втіхи. Сьогодні їх сини не зможуть подарити матері квіти та сказати, як вони їм вдячні. Маємо сказати це ми, бо ми живі та здорові завдяки цим хлопцям та чоловікам. Низький уклін Вам, Великі Жінки, Матері Воїнів Світу! Ви виростили людей, які будут прикладом для всіх наших дітей, Ваші сини та доньки - це наша нова історія гідності. Це не просто слова, це від душі та сердця. Немає ніякої втіхи від материнського болю, але Ви знайте, що багато людей Вам вдячні. Від мене, як матері, від моєї матері, Велика Вам Шана. Співчуваю та низько вкланяюся.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...