Нахабна спроба Угорщини качати тему "закарпатської автономії"

Нахабна спроба Угорщини качати тему 'закарпатської автономії'

В цій ідіотській історії з Угоршиною та її нахабною спробою відкрито качати тему "закарпатської автономії" мене бентежать деякі українські дописувачі. Вони пишуть про те, що дарма було ухвалювати "Закон про освіту", що ми самі спровокували угорців і таке інше.

Вибачте, але саме завдяки цій логіці ми втратили (тимчасово) Крим та Донбас. 25 років українська політика та політики замість ствердження держави змагалися в конкурсі конструктивності щодо Москви. Плекали багатовекторність та співали мантри про те, що ми не можемо провокувати північного сусіда.

Який результат? Отож.

Агресію провокує слабкість. Саме відсутність свідомої національної політики стала причиною того, що Москва змогла почуватися у деяких регіонах нашої країни як вдома.

Видео дня

Тому відповіддю на всілякі нові "автономії" на інші вибрики сусідів може бути тільки сила. Жорстка відповідь на провокації, жорстке припинення всіляких квазісепаратиських рухів, жорсткі дії щодо ствердження нашої держави. Тільки так!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...