newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Блог | Підпал машини за відмову вчити російську мову

Підпал машини за відмову вчити російську мову

А я от пару днів не знаю як підступитись, щоб щось сказати про те, як в селі Розквіт Одеської області спалили людям авто.

Видео дня

Для багатьох це звичайний мовний срач, тому вони можуть йдти за обрій і скролити стрічку далі. Це не про срач і навіть не про патріотизм, хоча і про нього також.

Це про порушення прав і про погрози. Це про, мабуть, кримінальну відповідальність. І мені цікаво, чи зробили хоч щось правоохоронці за фактом підпалу машини, чи ми знову повертаємось у 2014 рік, коли за жовто-блакитну стрічку тут могли відбити голову?

Особливість цієї історії у тому, що більшість мудаків і мудачок, які всім селом цькують цих людей, розмовляють українською і коментарі журналістам роздавали також українською. Так, хтось буде мені навіть закидати зараз що цю історію першою на загал оприлюднила Ніцой, якою зараз лякають всіх ніжних любителів російської мови. Логічно, що вона зреагувала, бо не могла не зреагувати. Так само, як зреагували і ті активісти, що спілкуються у побуті російською і намагаються якось навести лад в цій ситуації.

А все через те, що дві сім'ї у селі вирішили, що не хочуть, аби їхні діти вивчали російську мову. Ну от б*ять не хочуть і все. І так два роки вони б'ються за це своє право - не вивчати російську мову, яку на свій розсуд обрала директорка школи. І зараз мені не дадуть збрехати люди, які намагалися вирішити цей конфлікт, раніше займаючи відповідні посади. Не допомогло. Совкові тварини як правило дуже монолітні, коли захищають своє (російську мову в данному випадку). На відміну від ліберальних лібералів (до речі, де вони зараз? Не цікаво?)

Найбрудніша деталь цієї події у тому, що прихильники і соратники департаменту освіти оприлюднили інформацію про те, що одна з дочок родини-опонента є прийомною. Це ницість, я не знаю як це ще назвати.

А ще розкажіть мені про те, як хунта утискає права.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...