Менше сидіть в рунеті! Для удару по Асаду є реальні підстави

Менше сидіть в рунеті! Для удару по Асаду є реальні підстави

Макрон заявив, що має докази використання хімзброї військами Асада. Мей спочатку зайняла вичікувальну позицію з метою "отримати більше доказів причетності Асада". А буквально за день активізувались британські ВПС на Кіпрі, британські підводні човни висунули до берегів Сирії. В "Times" пишуть, що військові й радники надали Мей вагомі докази вини асадівців, тому почались двіжняки. Ок, Ізраїль не беремо в розрахунок - там завжди тільки раді під будь-яким приводом показати, хто тут домінує бос й розбомбити кількадесят іранців на території Сирії.

Трамп емоційно твітить і може писати про хіматаку без доказів? Можливо, але якщо американці не матимуть адекватних розвідданих - ніхто не дасть йому спустить в унітаз кількасот мільйонів/мільярдів доларів у ракетах.

І судячи з усього - зараз перемовини між союзниками ведуться не щодо доказової бази й визначення винуватців, а лише щодо об'ємів й сили удару. В кожній зі згаданих країн здоровезний пак внутрішніх проблем і їм тільки не вистачало зараз пертись в Сирію бомбить бази Асада. Значить реальні підстави для цього є, як і дані розвідок.

Видео дня

Але ж ні, в нас велика кількість юзерів по старій звичці почитують рос. ЗМІ, а потім бігають по фб з питаннями: "а де докази, що це був Асад чи РФ?". Блт. Менше сидіть в рунеті.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...