Катерина Власюк — злочин чи кара?

Катерина Власюк — злочин чи кара?

Знайомтеся, Катерина Власюк — найкращий юрист з сімейного права 2016 року, автор книги “Розлучення. Сповідь адвоката”. З першого погляду розумна, інтелігентна, вихована жінка з приємним обличчям і гарними манерами. Коли вона стала адвокатом моєї колишньої дружини Сніжани Єгорової-Грищенко, я відверто зрадів. Прочитавши її книгу, що містить наступні рядки: “Чоловік і жінка , особливо, маючи спільних дітей, у процесі розлучення повинні домовлятися. Адже все одно рано чи пізно все одно домовлятися доведеться. І тут питання лише в часових рамках, моральних силах і коштах, до того, коли цей час наступить.” А ще таке: “Саме ви, як мати повинні подбати, щоб дитина не тримала образу на батька. І заради дитини ви повинні пообіцяти собі, що жодні образи та матеріальні претензії не змусять вас забороняти бачитися дитині з батьком після розлучення”. А у нас спільних дітей аж троє! Нарешті, подумав я, матиму справу з адекватною людиною, бо всі попередні роки то були відверті новокаховські гопники, що представляли інтереси Єгорової (уродженки Нової Каховки), погрожуючи мені і фізичною розправою і кримінальними справами. Не гребували підробкою документів і підкупом свідків. Все було... І тут така радість!

Видео дня

1-го березня цього року я особисто зустрівся з пані Власюк в офісі адвокатської компанії AVG, керуючим партнером якої вона виступає і запропонував почати процес примирення. Мені здається і вона зраділа такій пропозиції. Ми намітили план дій і домовились про наступну зустріч, на якій я почув таке, від чого у мене волосся стало дибки: “Моя підзахисна вимагає аби ви погасили усю заборгованість за курсом 8 грн за долар, що становить 98 тис. долларів, в рахунок наступних боргів переписали на неї квартиру в якій зараз проживаєте, відмовились від права батьківства, щоб вона могла вільно, не питаючи дозволу вивозити дітей за кордон, бо згодом має плани емігрувати до США”.

Та ви що, дами, збожеволіли?

Та дами виявляється зовсім не збожеволіли, а навіть навпаки! Діяли виважено, структуровано, наполегливо. Організували цілий жіночий клуб “Город С”, де збирають ображених, розлучених жінок і роблять їх “щасливими”, розповідаючи раз у раз які чоловіки сволочі, покидьки, неадеквати і т.д.. Здогадайтеся, хто служить прототипним портретом всіх цих мерзотників? Звичайно ж той, хто пише ці рядки....

Використовуючи медійний ресурс радіо “Столиця”, Прямого каналу, та інших (переважно проросійських ЗМІ) до яких моя колишня дружина має безпосередній доступ, вони почали “мочити самця” усіма доступними їм методами, напрацьовуючи собі славу відомих захисниць жіночих прав.

На початку червня цього року я звернувся до Катерини Власюк із відкритим листом з повторною пропозицією про початок примирення і ініціювання переговорного процесу, але цей лист було проігноровано. Натомість дами ще активніше почали використовувати медіа ресурс, виставляючи мене унаочненим прикладом всього демонічного що є в чоловіках. Апофеозом став перший випуск програми “Город С” на Прямому каналі. Ефір від 2-го вересня, де уявіть собі ЦІЛУ ГОДИНУ вони змішували мене з усім тим, що витікало з їхніх брехливих вуст. Доречі, гречно вітаю керівництво Прямого каналу з таким надбанням як тандем Єгорова-Власюк, які найближчим часом будуть використовувати ваш ресурс для зведення зі мною особистих рахунків, мотивуючи це “боротьбою за права жінок”.

Словом, “спіймавши зірку” завдяки Сніжані Єгоровій, що усюди таскає її за собою, колишній фахівець з сімейного права перетворився на чергову дуту зірку шоу-бізнесу, де не гребують ані моральними нормами, ані елементарним людськими чеснотами, ані принципами, ані фаховою честю. Все на поталу глядачу! Все для скандалу, все на показ, все аби не забули, аби недруги заздрили, а вороги боялися.

Але Катерино, я на вас не ображаюся, як не тримаю зла на свою колишню дружину, адже прекрасно розумію, як вам важко встояти перед спокусою публічної популярності. Єдине що — від ваших дій, наклепів брехні СТРАЖДАЮТЬ МОЇ ДІТИ, з якими їхня мати не дає мені бачитися, а якщо і дає, то все одно подібні “побачення” закінчуються скандалом. Чи то не ви її тому навчили?

Тому, якщо ви дійсно ще зберегли залишки професійної честі, розуму і гідності, вже ВТРЕТЄ звертаюся до вас з пропозицією ПОЧАТИ ПРОЦЕС ПРИМИРЕННЯ, в інтересах саме наших спільних із Сніжаною неповнолітніх дітей Андрія, Аріни, та Івана до яких я все одно регулярно навідуюсь у відсутність їхньої мами, що нині активно зайнята у ефірах Прямого каналу.

В разі відмови буду вважати вас очільницею відверто злочинного угруповання, яке наклепами, брехнею, перекрученням фактів, затягуванням справ у судах, нищить мою особисту і ділову репутацію, множить в суспільстві гендерну конфліктність і соціальну напругу, сприяє розповсюдженню недостовірної інформації та вводить в оману довірливих громадян. Кара за таке буде неминуча. Зневага і забуття. То ж вирішувати вам.

Із сподіванням на позитивну відповідь — Антін Мухарський.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...