Катастрофа літака Су-27: навіть не сумніваюсь, які причини озвучать

Катастрофа літака Су-27: навіть не сумніваюсь, які причини озвучать

Ви хотіли відповідальності за Ічню? Ось вам - міністра оборони президент звільнив з військової служби і нагордив орденом, залишивши міністром. Задоволені?

Вчора загинули два пілоти. Українець і американець. У старому літаку радянського виробництва.

Навіть не сумніваюсь у причинах, які будуть офіційно озвучені. Помилка в пілотуванні. Спишуть на мертвих. Їм все рівно уже тепер. Хай Бог простить.

Але немає прощення тим, хто знаючи про реальний технічний стан застарілої техніки, не докладає зусиль для заміни парку літаків. Метал вже не витримує навантажень та від старості розходиться на волокна, як протерті на задах у чиновників штани.

Видео дня

Що ще повинно статися? Тепер по честі міністр повинен особисто супроводжувати тіла загиблих та передати їх родинам із вибаченнями. У тому числі в США.

Він же так любить закордонні вояжі. Чи то не той випадок? Чи про офіцерську честь із звільненням у запас забувають?

У навчанні від США беруть участь літаки та персонал авіаційних підрозділів Національної гвардії США з Каліфорнії та Ілінойсу, 100-го авіаційного крила паливозаправників, 48-го авіаційнго винищувального крила та авіаційного підрозділу, що розташований на аеродромі у Мирославці на території Польщі.

Отакі вони псевдореформи, які проводять псевдоміністри..

Гірко та соромно.... Шкода людей, які гинуть на фронті та на навчаннях...

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...