"Інтер" стає дедалі нахабнішим

'Інтер' стає дедалі нахабнішим

Отже, попри суспільне обурення "Інтер" таки не прибрав зі свого побєдобєсного концерту твердження, буцімто в Україні вшановують "фашистских преступников" і називають їхніми іменами вулиці. Це явна спроба викривити реальність, розколоти суспільство, посіяти серед українців ненависть і ворожнечу. До таких провокацій "Інтер" вдається далеко не вперше. Наприклад, на минулих інтерівських концертах лунали заклики до України припинити війну – тобто капітулювати. На жаль, досі більшість таких провокацій лишалися без належної реакції компетентних органів, передусім Нацради. Тому провокації на "Інтері" не припиняються і стають дедалі нахабнішими.

Якщо й "фашистских преступников" ми проковтнемо, це означатиме остаточну капітуляцію держави перед ворожою пропагандою. Стаття 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" за розпалювання телеканалом ворожнечі та ненависті передбачає стягнення штрафу в обсязі 25% ліцензійного збору, незалежно від застосування до порушника санкцій у вигляді попередження. Це означає, що цього разу "Інтерові" можна і треба не тільки винести попередження, а й стягти з нього чималий штраф.

Видео дня

Нагадаю, що за нашими скаргами "Інтер" уже має попередження від Нацради за трансляцію фільмів з забороненими артистами-рашистами. Щодо "святкового концерту" ми також плануємо подати скарги та зробити все, щоб "Інтер" було покарано згідно з законом. Ігнорування телеканалом попереджень і неусунення порушень дозволяють Нацраді позбавити "Інтер" ліцензії через суд. Сподіваюся, цього разу Нацрада знайде в собі політичну волю та застосує до "Інтера" всі передбачені законом санкції.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.