Розслідування трагічних ДТП "смердить" трьома величезними проблемами

Розслідування трагічних ДТП 'смердить' трьома величезними проблемами

Не стріляйте в піаніста – він грає, як вміє…

Видео дня

Після харківської трагедії (принаймні мені так здалось) той хто їздив обережно - став їздити ще обережніше, а хамидло, як ганяло, підрізало, так і продовжує гратися зі своїм та чужим життям. Але я не про це.

Розслідування резонансних, на кшталт харківської чи олігарха Димінського та й місцевих, але не менш трагічних ДТП аж "смердить" трьома величезними проблемами:

1. Відсутність слідчих- професіоналів (за поодиноких винятків), які могли б розслідувати такі справи. "Стара гвардія" з методичками "часів сересер"- пішла , нова гвардія мало знає, мало вміє і не вчиться.

2. Відсутність реальної процесуальної незалежності слідчих від начальників НПУ (МВС), прокуратури, впливових чиновників та "франклінів".

3. Відсутність високотехнологічної експертизи та незалежних експертів- професіоналів (за деякими виключення)

А за відсутності незалежної судової системи, яка могла б хоч трохи компенсовувати ці три проблеми - це катастрофа для країни (і не тільки в справах ДТП)

Тому, не стріляйте в піаніста, бо він 1) грає, як вміє 2) він грає, те що йому за гроші замовляє клієнт або вказує власник ресторану 3) він грає так, як йому дозволяє старе, зламане, розладнане піаніно.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...