Браво, пане президенте! Гідний вчинок!

Браво, пане президенте! Гідний вчинок!

"Понад чотири року тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. ...Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже і дуже швидко. Я шкодую, що породив завищені очікування. Щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилась. Прошу за це вибачення", - сказав президент України Петро Порошенко. Є люди, які побачили в цьому технологію і почали знецінювати дії президента. Мовляв, чого не зробить заради перемоги на виборах.

Люди, те, що ви не витираєте шмарклі рукавом та не поводитися як тварини - то теж технології. Ваші батькі витратили чимало часу, щоб привчити вас до гарних манер та чемної поведінки. До цього публічного вчинку президента сталою політичною поведінкою були співи про забужіння та поцілунки з коровами у людних місцях.

Я бачу в цьому початок тенденції. І не важливо, яка була причина. Головне, що започаткована нова політична традиція.

Видео дня

Одна з функцій еліти - встановлювати власним прикладом правила суспільної поведінки. Публічне вибачення для політика краще ніж нескінченне самовиправдання і звунивачення ворогів, конкурентів, обставин. Браво, пане президент! Гідний вчинок!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.