newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | 8 марта в истории Украины: как начиналось мародёрство Московщины-России против Руси-Украины

8 марта в истории Украины: как начиналось мародёрство Московщины-России против Руси-Украины

Долучився до проекту двох видавництв "АртЕк" та "Веселка" (Сергій Поночовний, Олексій Кононенко), який називається "Звичайний РАШИЗМ: правда війни".

Видео дня
8 марта в истории Украины: как начиналось мародёрство Московщины-России против Руси-Украины

Тож допомогаю описати, передовсім для міжнародної спільноти, історію варварства і мародерства у виконанні Московщини, яка згодом вкравши нашу назву "РУСЬ", самоназвалася Росією.

Перший випадок війни варварства від пращурів московитів-росіян проти давнього Києва, що був описаний у літописних джерелах, стався саме 8 БЕРЕЗНЯ 1169 року.

Батько україської історії Михайло Грушевський у своїй знаменитій праці "Історія України-Руси" так описує передумови цієї трагічної події в Києві. "До тепер Ростовського-суздальська область…ся…слов’янська займанщина на фінськім грунті, не відігравала якоїсь важнійшої ролі: там сиділи молоді князі, для котрих обітованною землею була "Русь"-Україна, котрих мрії крутилися коло Києва.

Юрій Мономахович, що першим надав важнійшне значення сій землі, належав ще до сеї категорії князів…Але по нім наступив його другий син Андрій - чоловік інших симпатій й інших політичних поглядів. Він виріс на Поволжі, і Русь-Україна з її довгою історією вироблених форм життя була для нього чужа, і несимпатична. Він потайки від батька втік з Вишгорода у 1155 р. до Суздаля, забравши з собою палядіум будущої Московської держави - вишгородську ікону Божої матері, привезену з Візантії (потім прозвана Володимирською вона послужила головною святощею, палядіумом нових політичних центрів Суздальщини - Володимира і пізніше - Москви).

Так починалася ІСТОРІЯ МАРОДЕРСТВА Московщини-Росії проти Руси-України.

А вже 8 березня 1169 року, в середу другого тижня посту, війська Андрія суздальського захопили Київ і не дали йому помилування:

"Два дні грабували…весь город, Подоліє і Гору, і монастирі, і Софію, і Десятинну Богородицю і не було милосердя нікому ні звідки: церкви горіли, християн убивано, інших брали в неволю… церкви обдирали з ікон, книг, риз, і дзвони всі позабирали".

"Не раз брали Київ перед тим, але його брали перед тим претенденти, щоб сю столицю Руси собі присвоїти…тепер - його брав тяжкий ворог лише з тим, щоб його знищити, понизити, зруйнувати. Літопис мала право сказати, що сього ще ніколи в Києві не бувало".

Так починалася історія ВАРВАРСТВА Московщини-Росії проти Руси-України!

Пам‘ятаємо нашу історію!

Вивчаємо наші історичні уроки!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...