По чом в Одесі рубероїд?

36,0 т.
Закохана пара

Сначала був хейтер. Потом протів нього вийшов антіхейтер, а тоді прийшов хейтер, який захейтив антіхейтера. До того хейтера прийшов болєє мощнєє антіхейтер і розказав по чом в Одесі рубероїд.

Видео дня

Я вже боюсь етого фісбука, хоч він і заговорив українською.

Заглянеш, бувало, на бігу, а тут... 

Сначала вийшли ті, шо дивилися, но їх побідила навала тих, хто не дивився.

Потом галопом промчав той, який шука женщіну, шоб україномовна і не развєдьонка і без дітей, но взросла. Протів нього вийшли сказать "пастойтє, мужчина, ви сволоч". Протів них вийшли ті, шо "ну главне ж шо україномовну шука", протів них вийшли ті шо...

Потом якась не в міру пиз*ли*а дєвочка когось народного тра*нула і хотіла вбити. І повстали ті, шо протів дєвочки і повстали ті, шо протів мужчини пострадавшого, і повстали ті, шо протів всіх і побідили себе.

Сначала актьор якийсь шото пиз*он*в. В отвєт прийшли люди, шоб сказать йому, шо он ні прав. Но потом прийшли іще якісь люди, шоб сказать, шо актьор канєшно не прав, но йому так можна. Потом прийшли ті, шо сказали, шо актьор всьо же прав, просто йому нізя таке пи*діть.

Я все правильно поняла? Нічо не пропустила? Всьо харашо?

Якась антілогіка прийшла в наші світи, шоб поглотіть логіку, давно знайома жінка з Кременчука написала мені "ну і шо шо він сєпар, а вдруг він врач хароший і вміє лічить тонус маткі при бєрємєнності". Я не найшла слов, моя логіка а*ує*а до нєвмєняємості і сказала вічне і філософське "аааааа".

Ну і наостанок, тремтіть закохані, бо ніхто нікада за руки не держався, а тут ви, позволяєте собі вотето вот всьо, аху*ли повностю і воля Христа, того каторий Іісус і приняв на себе всі ваші гріхи, сволочі, протів того, шоб ви держались за руки, бо прийде час возмєздія і воздасться вам по рукам. За руки... Представляєте? Ідуть і отак прям держуться за руки... Ужас. 

Всьо.

*поправляєшапочкуізфольги

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...