Пішов ти котік, курці в дю*ку

44,7 т.
Водії на дорогах

Тут на плюсах новость показували і там якийсь кугутик такий каже "тепер женщинам не буде поблажок".

Нє, ну от шо ти триндиш? От шо ти мелиш, ху*ня потикана? Я, напрімєр, здавалась в 2009 році, так у нас ніяких білєтів по половому разлічію не було, і міжду прочим, дєвочки вчили так само як вираховувать навантаження на ось, як і мужички. В більшості випадків дєвочки врубались швидше даже, а один пацик, пояснюючи принцип роботи щеплення, видав "це така сила шо щепляє кольоса з дорогой". Тому пішов ти котік, курці в дюрку. Єссі ти раньше робив дамочкам поблажки, то ти злосний порушник закону і це називається підтасовкою результатів іспиту, і ти, котік, должен під суд пи*дув*ть, а не розказувать тут про пєстіки-тичинки.

Видео дня

Але я щас не про то.

Роллєри, це шо за новими правилами роллєри в наушніках, без шльома і без захисту должні кататься по проєзжой часті?

Уймітє якось своїх роллєрнутих підростків, бо недавно одному сігналять і гавкають ноль на масу, озирнувся коли його з вікна за футболку дьорнули, і сам такий с наєздом, шо такоє, тіпа, у мене тут не вулиця кирилівська проміжду прочім? а роллєрдром, а ви своїм тарантасом галімим на нього заїхали. Надіюсь, те созданіє добралось додому живе, но сильнопи*же*е.

Дєвочки, шо лєтящой походкой, вийдя із мая, пи*ду*ть навпростець через дорогу по дальній діагоналі і пи*дя*ь по тіліфону, поправляють очки і волоси, шоб отак от вони струїлись, коли вона перелітатиме через чіюсь машину.

А шо зробилось із водіями бемеве? Сьодні у них празнік непосоушанія? Чи шо це було? Білий х5 вилетів на зустрічну у вузенькій заставленій вуличці, шоб абагнать світлофону тянучку. А тоді бібікав чуть не кончився, шоб його пустили в намертво стоящий ряд, бо в лоб йому набилося до*ера машин.

Другий на чорном теж х5 устроїв разворот на мельникова через дві сплошні на повном ходу. Дівчинка в субару на зустрічній мабуть посивіла, я б точно посивіла.

Їду знак "20" попереду 2 високих лежачих поліцейських, скидаю швидкість, чорний Х6 стає бампер в бампер гарчить двигуном, сигналить, моргає. І це на вуличці де більше 40 в принципі не можна розганятись, бо там як не школа так перехід, як не перехід то розкопки через всю дорогу. 

І на останок, синє БМВ, яке валило на червоний як болєзне, об’їжджаючи тих, хто спинився по зустрічній.

І я канєшно шас ні на шо не намікаю, але в усіх БМВ були нічо такі собі мужички.

І іще, за законом коментаторства щас сюди прийдуть ті, шо про обізяну з гранатой і ті, шо знають, шо єссі нізя, но сильно нада, то даже нужно, зараньше ідіть на*уй.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...