Шлюб і розлучення будуть як у Лас-Вегасі?

Шлюб і розлучення будуть як у Лас-Вегасі?

Наш рух до Європи - це як карта бойових дій. Але не тому, що вороги заважають, а тому що просуваємось вперед ціною суцільних руйнувань.

Видео дня

Уявляю, як наші горе-реформатори гордо роблять чергові зарубки на своїх кувалдах. Ось зарубка за розвал судової системи - об Конституцію витирають ноги, а за шоколадку садять на кілька років. Ось зарубка за житлово-комунальне господарство - всі витрати успішно перекладають на плечі споживачів, люди обкладені тарифами по самі вуха і це ще не кінець.

Куди ще їм можна спрямувати свою тупу кувалду? Наприклад, на інститут сім’ї. Читаю проект Закону "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" № 6150.  Вчора його якраз розглядали у ВР, хоч в порядок денний не включили.

Депутати пропонують тепер все робити галопом. Реєстрація шлюбів, розлучення - все за день-два.

А як щодо того, щоб нормально пізнати один одного, довідатися про всі, можливо, приховані обставини - хворобу, судимості і т.д.? Потім розберуться? Розлучення пропонують реєструвати без судового розгляду. Зайвої тяганини нікому не хочеться, але кому тепер буде діло, наприклад, до інтересів дітей? Чи не будуть порушені їхні майнові та особисті права? Нюансів може бути купа - але тепер вони нікого не цікавлять.

Шлюб і розлучення тепер точно будуть як у Лас-Вегасі - не тільки тому, що швидко, а тому, що як гра в рулетку. Пощастить - не пощастить, все вирішуватиме випадок. А от дітей буде шкода...

"Наш паравоз вперед летит, в Європе остановка"?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...