Работал ртом в Крыму - GO HOME на Колыму!

Работал ртом в Крыму - GO HOME на Колыму!

Покрокова інструкція, як прибрати путінських посіпак з культурного простору України:

1. Знайди анонс виступу російського співака в своєму місті.

2. Погугли, подивись його соціальні мережі, знайди інформацію про його перебування в Криму.

3. Надішли анонс виступу та посилання на інформацію про перебування артиста в Криму на нашу електронну адресу 6992.982km@gmail.com

4. Зачекай трохи. На основі Вашої інформації ми сформуємо відповідні повідомлення до ДПСУ і "стоп-листи" розширяться саме з вашою допомогою.

Видео дня

5. Читай в ЗМІ чергову істерику чергової російської пєвіци ротом та слухай українське)))

Враховуючи чергове бурхливе обговорення в соцмережах Лоліти, яку українські прикордонники нещодавно зняли з потягу та відправили назад в Московію через заборону в’їзду в Україну внаслідок гастролів в окупованому Росією Криму, ми вирішили поділитись з вами статистикою та трохи допомогти ДПСУ.

Після окупації та анексії Криму Росією єдиний легальний спосіб потрапити в Крим – перетнути пункти перепуску на адміністративному кордоні з АРК з боку материкової частини України. Всі інші запливи на кораблях, зальоти на літаках, проїзди баржами та паромами по "Керченському мосту" – порушення законодавства України. Саме тому громадяни України, які його порушили, можуть бути притягнуті до кримінальної чи адміністративної відповідальності у вигляді штрафів (складено вже 1092 протоколи) чи адміністративного арешту, а от іноземним громадянам додатково може бути відмовлено в перетині державного кордону України, що саме і відбулось з Лолітою.

Представники російського агітпрому, які називають себе артистами, звісно на наше законодавство не зважають та їздять розважати зелених чоловічків у Крим з порушеннями встановленого Україною порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України.

Такі гастролі путінських посіпак моніторять ДПСУ та СБУ. На сьогодні 36-м "артистам" відмовлено у в’їзді в Україну та повернуто в зворотньому напрямку, 92-м заборонено в’їзжати (Варнава К., Лепс Г., Охлобистін І., Міхалков Н., Пенкін С., "Бьянка", Чичеріна Ю., Мілявська Л. та багато інших). Окремо існує "стоп-лист" з 816 діячів "культури та мистецтва", які йомовірно перебували в АРК з порушенням українського законодавства.

На жаль, це лише вершки. Якщо промоніторити клубні афіши лише кількох великих міст України, то там можна з легкістю знайти російський агітпромівський планктон масштабу поменше Охлобистіна, на який об’єктивно не вистачає ані часу, ані ресурсів, щоб відсіяти. Тому звертаємось до небайдужих громадян. Ми вирішили запустити ініціативу "Работал ртом в Крыму, GO HOME на Колыму!".

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...