Блог | "Мизамір": як Лобода заробляє у двох державах

Світлана Лобода

Менеджерка Лободи про зрив концерту в Ібіці: "В любой стране, в которой воцаряется режим, гибнет в первую очередь культура. И, к сожалению, мы оказались на этом рубеже".

Видео дня

Культура в цьому розумінні виглядає так.

Змусь свою маму спекти торт для Малахова. Отримай квіти від Ніколая Баскова з реплікою "все женщины России мечтают о розе с рук Баскова". Поусміхайся в камеру. Малахов в кінці має сказати: "Мы любим людей, готовых соединять наши братские народы". Конвертнути успіх у прайм-таймі Кремль ТВ в музичну розкрутку. Похвалитися тим, що вестимеш премію Ру ТВ, де такі самі культурні Гриби, Времяістєкло, Ані Лорак побрали цяцьки заради мизамир.

Тиснути далі, що музыка не имеет границ.

Від себе я би додала емоційну складову. Пом'якшила образ Лободи, як працюючої матері-одиначки, змушеної заробляти кошти в двох державах аби прогодувати родину в третьосортній країні, доведеної до ручки після сходження нинішнього режиму.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...