Преждевременно ушел Булгаков: почему тыловой генерал-миллиардер заслуживает на нашу благодарность

2 минуты
91,9 т.
Преждевременно ушел Булгаков: почему тыловой генерал-миллиардер заслуживает на нашу благодарность

Одразу уточню, що мова не про "білогвардійця" Булгакова, а замміністра оборони РФ, що відповідав за тилове забезпечення "ординських" військ.

Видео дня

До його "бойових" заслуг можна віднести десятки збудованих фешенебельних дач для російської еліти, профінансованих яхт та літаків.

Саме завдяки специфічному розумінню Булгаковим поняття "честь генеральського мундира" російські окупанти приперлися на українську землю на зіпсованій техніці, в дірявих бронежилетах, з картами 60-х років минулого століття та з простроченими пайками. А свіжомобізованим зараз видають "кірзу" та портянки, для бойового залагодження розконсервовують техніку хрущовської доби. Такі собі прибульці з минулого…

З точки зору української перемоги, цей тиловий російський мільярдер – людина "заслужена", тому про нього варто розповісти детальніше:

Булгаков так активно дбав про тил, що вже перетворився на мільярдера. Офіційно він жив на зарплату, але без нього у російській армії навіть муха на танк не сідала, вже не кажучи про реалізацію великих схем. Саме під його мудрим керівництвом на місці військових обʼєктів зводилися елітні ЖК. Яскравий приклад: елітний комплекс "Булгаков" в Москві, яким офіційно володіє наближена до Шойгу родина силовика.

Булгаков, звісно, – справжній "герой" путінського режиму (в нього навіть відповідна медалька є). Саме за відкати з військових замовлень зводилися дачі та яхти російських можновладців та олігархів. І коли б не війна проти України, то наш "герой" далі зростав би карʼєрно-тиловими щаблями… Очевидно, відважного завгоспа МО РФ ніхто не попередив, що російська армія потрібна для чогось більшого, ніж просто для відмивання коштів.

Фінал ви вже знаєте: дачі у номенклатури залишились, а посаду у Булгакова забрали. Під приводом того, що мобілізованих нічим озброювати, крім того - провалена логістика на передовій. Ну так, ніби ніхто в "рашці" не розумів, за чий рахунок "печеньки".

Місце Булгакова зайняв "молодий" керівник – 60-річний "м'ясник" генерал Михайло Мізінцев. Раніше він був відомий звірствами і масовим вбивством мирних мешканців в Сирії. Коли його призначили керувати окупацією Маріуполя, експерти все ж таки сподівались, що "м'ясник" діятиме людяніше. Мовляв, сирійців не так шкода і такої пильної уваги з боку росіян тоді не було.

Але Мізінцев, як справжній "хірой Росії", не зраджує своїм принципам. Саме під його керівництвом росіяни знищили Маріуполь, тримали місяцями місто в блокаді, без води, електроенергії, бензину, газу. А ще він віддавав накази бомбити драмтеатр, пологовий будинок, житлові квартали Маріуполя. Ось такий він – генерал Мізінцев, новий заступник Шойгу і відповідальний за тил.

Про наступних "героїв Росії" читайте незабаром. Вірте в ЗСУ та підписуйтесь на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)"