Кадыров превратился в шпильку в заднице Путина: больше не хочет быть его "пехотинцем"

1 минута
35,5 т.
Кадыров превратился в шпильку в заднице Путина: больше не хочет быть его 'пехотинцем'

Кадыров, называвший себя "пехотинцем Путина" и всячески якобы проявлявший собачью верность кровавому гному, теперь играет свою собственную игру. Он открыто критикует ход "специальной операции". Вроде бы выступает против минобороны РФ, хотя на самом деле вставляет шпильки в задницу Путину.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Поясню, що насправді задумав голова вже давно окупованої Чечні:

Відкрито критикує Путіна. Коли прибічники війни волали про необхідність оголосити мобілізацію, бо програш вже на порозі, Кадиров перебрав на себе деякі функції президента. Він фактично оголосив мобілізацію раніше Путіна: запропонував республікам РФ добровільно готувати та відправляти на смерть в Україну по 1 тис. окупантів.

Кадиров заявляв, що керівництво РФ не знає, що відбувається на фронті. І навіть пригрозив "пояснити керівництву". Очевидно, що йдеться про Путіна.

Коли ж Путін оголосив мобілізацію, злякані росіяни своїми вересками заглушили голоси всіх прибічників війни. Кадиров миттєво змінив свою думку. Тепер він виступив проти мобілізації і заявив, що варто мобілізувати половину російських силовиків. Їх аж 5 млн.

Протистоїть силовикам РФ. Кадирову не потрібна мобілізація, яка піде на користь Міноборони. Все це людський ресурс для його конкурентів. А ось відправити на смерть російських силовиків, більшість з яких його ненавидить, вигідно.

До речі, Кадиров відкрито плював на мобілізацію Путіна. Він заявив, що в Чечні вона не відбуватиметься. Раніше "кадирівці" грали роль загороджувального загону на фронті. Але цілком можливо, що Кадиров хоче стояти за спиною Путіна, підштовхуючи автоматом. Кадиров грає власну гру. Йому не потрібна ані сильна армія РФ, ані посилення впливу ФСБ та Пригожина.

Він береже "кадирівців", його війна відбуватиметься в Москві, і воювати доведеться за владу в Кремлі. І чим слабкіший Путін, тим ближче до Кремля підбиратиметься загін Кадирова.

Вони таки перегризуть горлянки одне одному. Очікуйте та підписуйтесь на "Орестократію".