УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анатолий Гриценко
Анатолий Гриценко
Лидер партии "Гражданская позиция"

Блог | Влада має слухати, чути - і вирішувати!

Влада має слухати, чути - і вирішувати!

Сьогодні воїни-афганці, шахтарі та чорнобильці вийшли на багатотисячний протест під Верховну Раду. Вони вимагають збереження соціальних пільг і гарантій, підвищення пенсій, надання житла знедоленим та інвалідам.

Видео дня

Вимоги протестувальників справедливі, але навряд чи вони доб’ються від чинної влади їх виконання. Афганців мали би підтримати й учасники АТО, це в їхніх інтересах також: сьогодні на Площу Конституції вийшли батьки і діди, а якщо не змінити владу і її мораль, то з часом туди виходитимуть вони - молоді АТОшники, яких злодійкувата влада так само обманюватиме і позбавлятиме підтримки, зневажаючи пожертву і подвиг захисників Вітчизни.

Протест свідчить, що у людей увірвався терпець. Влада, як би вона того не хотіла, не має права бути глухою і бездіяльною у такій ситуації. Влада має вислухати людей і почути їхні вимоги, а головне - терміново знайти компромісні рішення. На посту Президента, я би невідкладно запросив цих людей на пряму розмову і спільно з Урядом зробив усе можливе для вирішення важливих для них проблем.

А як інакше? Який сигнал посилає влада нашим військовим на передовій, скасовуючи сьогодні цілком заслужені пільги та виплати афганцям? Миру ще немає, війна триває, оборона країни і безпека кожного з нас залежать від бойового духу наших військових. Побудова сильної боєздатної армії ще попереду. І тому неувага влади до вимог протестувальників - неприпустима!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...