Вибухи в Ічні: важлива інформація

Вибухи в Ічні: важлива інформація

Якщо трохи відсунути у бік зрозумілі емоції, власний суб'єктивізм чи політичну ангажованість - то за вчорашній день щодо пожежі на 6-му арсеналі в Ічні була одна важлива заява від генерала ГШ Тимошенка про циклічність і кількість вибухів перед пожежею: всього 4 вибухи на території арсеналу, одночасно по два вибухи з інтервалом у 5 хвилин у різних частинах складів. Інформація зі слів чатових і оприлюднена ще на вранішньому брифінгу. По факту це все, що наразі відомо по причинах пожежі. Очевидно, що з таким описом перша підозра йде на диверсію. Ага, вже уявляю, як рука рандомного юзера потягнулась писати саркастичний коментар "руку кремля, ахахаха" і т.д. Дуже смішно.

Тут солідарний із сьогоднішнім дописом Шрайка, що трохи дивно ржать з присутності російської агентури в Україні, приорітетній для них країні, в той час як російських ГРУшників палять по кільком країнам ЄС. Тим паче сьогодні "Bellingcat" оприлюднили інформацію, що Чепіга і Мішкін брали участь/були причетні в захопленні адмібудівель в Україні. Але ж "хаахах, які там росіяни, п'яний прапор спалив, щоб приникать розкрадене".

Видео дня

Тут показово, що вчора міг статись тріумф росіян у ПАРЄ та зміна санкційних правил організації для РФ. І в Стамбулі почав роботу Собор, який імовірно таки спродукує українським вірянам Томос. Ну той факт, що сьогодні в Муженка день народження в розрахунок навіть не беру. Але і без цього є прив'язка вибухів до важливих подій, які росіянам було би добре переср*ть.

Ще цікаву підбірку зробив Роман Бурко з "Інформнапалму".*

Як ще 6 жовтня бойовики почали закидати тему, що ЗСУ продали їм ПЗРК “Ігла”. 8 жовтня розширений сюжет запустили вже на федеральному телебаченні "Россия 1" з відповідною підводкою. І акурат наступного дня пожежа на арсеналі в Ічні “замєтают слєди”.

Чи знімає це відповідальність за інцидент з посадових осіб МО/ГШ та інших - звісно ж ні. Але варто розуміти контекст. Битися в істериці та вимагати звільнення одного Муженка не дуже раціонально. Проблема комплексна, успадкована у величезних масштабах і наскоком чи зміною начальників хоч і всіх управлінь ГШ вона не вирішиться.

Так само як і казати, що ВЗАГАЛІ ніхто не був покараний за минулі пожежі - теж неправильно. Звільнили генерал-лейтенанта Хижого, оголосили службову невідповідність 6 генералам й півсотні офіцерів. Недостатньо серйозні покарання на фоні завданих збитків, це всього лиш дисциплінарка, де кримінальні провадження й суди - так, 100%.

Тільки це вже питання більше до Матіоса й СБУ, які розслідують справи. Зловтішання і саркастичні дописи для самоствердження/доведення своєї правоти - відверто дратують. Як і те, що МО/ГШ/СБУ/поліція не можуть убезпечити від диверсій ключові арсенали країни, а темпи підвищенння живучості арсеналів/будівництва нових йдуть не такими швидкими темпами, як би хотілось. Коротше, як завжди, тримаюсь серединної лінії.

*https://bit.ly/2PqRiJG

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...